Witamy Państwa na stronie sieszkoli.pl
Główna siedziba ośrodka znajduje się w Krakowie, posiadamy także oddział zamiejscowy w Gierczycach oraz Rajsku koło Oświęcimia
Podstawową działalnością Firmy jest organizowanie i prowadzenie szkoleń zawodowych dla osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową oraz uzyskać kwalifikacje operatorów maszyn do robót ziemnych (koparkoładowarki, koparki jednonaczyniowe, ładowarki jednonaczyniowe i inne), budowlanych i drogowych oraz urządzeń dźwignicowych podlegających pod dozór techniczny, montażystów rusztowań, HACCAP, BHP, PPOŻ i wielu innych.
Szkolenia prowadzone są w oparciu o zatwierdzone programy szkoleń oraz kończą się egzaminami państwowymi przed komisjami powołanymi przez Urząd Dozoru Technicznego, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego” Sieć Badawcza Łukasiewicz „ lub właściwe komisje kwalifikacyjne.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji szkoleń zawodowych i profesjonalnej kadrze wykładowców i instruktorów, możemy zagwarantować przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie.
Wszystkie szkolenia prowadzane są przez wysokiej klasy doświadczonych specjalistów, wykładowców i instruktorów praktycznej nauki obsługi i pracy maszynami i urządzeniami.
Oferujemy Państwu solidność i profesjonalizm co potwierdza bardzo wysoka niemal 100% zdawalność na egzaminach praktycznych i teoretycznych IMBiGS, UDT,.
MISJA EKIPY
Być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą dla swoich KLIENTÓW szkolenia zawodowe i usługi najwyższej jakości, a głównymi wyznacznikami w naszym działaniu są: jakość, kompetencje, standardy.
CELE EKIPY
Strategicznym celem jest zdobycie silnej i trwałej pozycji na rynku szkoleń zawodowych poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług, dostosowanie specjalności i programów szkoleń do zmieniającego się zapotrzebowania pracodawców oraz rynku pracy, efektywne działanie marketingowe, profesjonalny personel wykładowców i instruktorów, a także poprzez postępowanie zgodne z regułami prawa i etyki.
WARTOŚCI EKIPY
System wartości wspiera realizację strategii firmy i opiera się na następujących założeniach:
• Wiarygodność
• Troska o jakość nauczania
• Dbałość o wysokie standardy pracy i nauczania
• Poszanowanie godności pracowników
• Konkurencja Fair Play